WerkloonT werpt zijn vruchten af voor Rijswijk

De applicatie WerkloonT helpt gemeenten om inwoners met een uitkering te laten zien dat werk loont.

Joke van het WSP geeft aan dat zij blij is met de applicatie WerkloonT: “Het geeft inzicht in de financiële gevolgen. De applicatie is cijfermatig goed en nauwkeurig. Het helpt onze afdeling een stukje verder want de drempel is wat meer verlaagd waardoor werkzoekenden meer gemotiveerd raken om de stap te zetten. Ook als de situatie minder goed uitpakt, kunnen we dit op tijd zien, en inzetten op bijvoorbeeld de minimaregelingen.

Laatst hielp ik een mevrouw die aan een baan is geholpen voor 24 uur per week, zij maakte zich zorgen over haar toeslagen en regelingen. Samen met haar heb ik WerkloonT ingevuld en meteen het verschil kunnen laten zien bij het hebben van een uitkering en werken. Die mevrouw was blij dat ze met kleine stapjes vooruit gaat. Ik heb vervolgens samen met inkomen de case afgehandeld. Het leukste vond ik, behalve dat deze mevrouw ook weer heel blij is dat zij weer aan de slag is, dat ze toch zag dat er niet overal gekort wordt en zij dus met meer vertrouwen aan het werk is gegaan.”

Ontdek de voordelen van WerkloonT

Denkt u dat WerkloonT een waardevolle bijdrage kan leveren aan uw dienstverlening? Neem dan contact op  met onze adviseur John Nuijten. Hij informeert  u graag over de mogelijkheden voor uw gemeente.

Pagina delen op socials

Meer weten over dit onderwerp?

Karin van Nuland helpt je graag verder.

Nieuwsbrief Sociaal Domein

Binnen 5 minuten op de hoogte van de actuele ontwikkelingen in het sociaal domein? Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief. Met onder andere blogs van experts, interessante whitepapers en toelichting op wet- en regelgeving.

Anderen bekeken ook

Samen bouwen aan de toekomst van Inzicht Sociaal Domein

Al meer dan 10 jaar ondersteunt Stimulansz met de kennisbank Inzicht Sociaal Domein professionals bij hun dagelijkse werk. Of je nu een antwoord zoekt op een complexe vraag of verdieping nodig hebt in een casus: de kennisbank is voor velen het startpunt. Ik ben er enorm trots op dat we vanaf 1 april een grote stap gaan zetten met Inzicht Sociaal Domein; we gaan beginnen met de herbouw van onze kennisbank.

Wat zijn de mogelijkheden voor afstandsonderwijs in het inburgeringstraject?

Fysieke taallessen blijken in de praktijk niet altijd te passen bij de persoonlijke situatie van een inburgeraar. Wat zijn de mogelijkheden voor afstandsonderwijs in het inburgeringstraject?

Leestips voor het nieuwe kabinet

Inmiddels is het nieuwe kabinet van minister-president Rob Jetten aan de slag. Er zijn veel grote opgaven die al langere tijd liggen te smeken om een oplossing. Dat brengt het risico met zich mee dat er té voortvarend wordt gestart zonder vooraf goed na te denken. Daarom geef ik graag een paar leestips aan de nieuwe bewindspersonen. Wie vult aan?