Naleving en privacy
Deze actualiteitenochtend Naleving is speciaal voor handhavers in het sociaal domein die voldoende bagage willen hebben voor hun werk. Tijdens deze bijeenkomst praten we u bij over de laatste ontwikkelingen en achtergronden op gebied van naleving.
Overzicht
Uw resultaat
- U heeft genoeg inspiratie voor een andere manier van handhaven
- U bent op de hoogte van de nieuwste jurisprudentie
Voor wie
- Handhavers
- Bezwaarmedewerkers
- Kwaliteitsmedewerkers
- Juridisch adviseurs
Zo ziet de bijeenkomst eruit
U wordt in één ochtend online bijgepraat over de laatste ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van naleving.
*De Actualiteiten naleving sociaal domein kost €250,-. Voor Abonnees van de module Naleving uit onze juridische kennisbank neemt de eerste persoon gratis deel aan de bijeenkomst.
Dit gaat u leren
Deze bijeenkomst gaat in op actuele vraagstukken rondom naleving en handhaving. Natuurlijk bespreken we jurisprudentie en wijzigingen in wetgeving.
Omdat wij met onze bijeenkomsten zoveel mogelijk inspelen op de actualiteit, wordt het programma pas kort van tevoren bekend gemaakt.
Een week voor de start van de training krijgt u een e-mail met de locatiegegevens en een routebeschrijving. De locatie is al eerder te vinden op de trainingspagina, onder datum en locatie.
Ja, alle trainingslocaties zijn goed te bereiken zowel met de auto als het openbaar vervoer. Er zijn ook altijd voldoende parkeermogelijkheden bij de verschillende locaties. Een week voor de start van de training ontvangt u een e-mail met de locatiegegevens en de routebeschrijving.
Gemiste bijeenkomsten kunnen helaas niet worden ingehaald.
U kunt een inschrijving gratis annuleren tot 15 werkdagen voor de start van de training of opleiding. U stuurt uw annulering naar academie@stimulansz.nl. Het is ook mogelijk om een collega te laten deelnemen in uw plaats. Geeft u de wijziging uiterlijk 2 werkdagen voor de start van de training of opleiding door? Mail deze wijziging ook naar academie@stimulansz.nl.